wtorek, 4 czerwca 2013

Na dnie szuflady


    Iwona  w maju na ArtGrupie ATC zaproponowała temat Na dnie szuflady- to idealnie oddaje nastrój w jakim się ostatnio znajduję, odłożona na półkę, dno szuflady, na przechowanie, przetrwanie do ..... nawet nie wiem do kiedy. Mam wrażenie, że zawiesiłam swoje życie na jakiś czas, czas remontu, załatwiania spraw urzędowych i bytowych, a potem do niego wrócę... tak mi się wydaje. Świat wirtualny też mi się gdzieś zapodział. Albo brak dostępu do komputera w czasie wolnym  (moim czasie wolnym, a tego mam ostatnio bardzo mało) z winy maturzysty i studenta, albo brak dostępu do internetu, z winy operatora. Za to każdą wolną chwilę poświęcam na książki i robótki, żeby głowę mieć zajętą i nie obgryzać paznokci ;)

    Na dnie szuflady miałam wygrzebać przede wszystkim coś metalowego i coś w barwach narodowych, wygrzebałam:  resztki papierków i ulubiony, zapomniany stempelek z koronką, a dalej to piórko, metalowe Tazo chłopaków, niekształtne koraliki i kawałek wyciętej koronki frywolitkowej oraz biało czerwony kotylion. Zamieszałam, docięłam, pokleiłam i zadowolona nie jestem, ale nie zawsze się udaje.


    ATC wysłałam tym razem do Imaginaris,  która przygotowała swoje jakby specjalnie dla mnie, z elementami wiążącymi się z moim zawodem, ba! zawodem rodzinnym bym powiedziała. Kiedyś zaprezentuję tu cały roczek ateciaków :)


10 komentarzy:

 1. Dobrze, że wygrzebałaś coś z dna szuflady :) i zajęłaś myśli i ręce.

  OdpowiedzUsuń
 2. Mimo przeciwności losu - dzielna jesteś, Krzysiu, moja kochana :-)
  Ściskam :-*

  OdpowiedzUsuń
 3. Ach Krzysiu, spotkały Cię jakieś smutki, ale pamiętaj, że i po wielkim płaczu łza potrafi zakwitnąć i zapachnieć.
  ATCiak pięknej urody :)))

  OdpowiedzUsuń
 4. Cieniowania piękne widzę... :) ATC bardzo majowe, dopracowane, z pięknymi koronkowymi motywami. Polskie, nasze :) Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 5. Przyjdzie czas na wyjście z szuflady, na pewno. A ATC bardzo udany.

  OdpowiedzUsuń
 6. Krzysiu !!! Byłam wczoraj, ale ktoś lub coś mi przeszkodziło pisać.
  Masz jeszcze mój nr telefonu stacjonarnego ?
  Jeżeli nie to napiszę do Ciebie PM na Ipernity.
  Ściskam mocno, po naszemu .....

  OdpowiedzUsuń
 7. Ach Krzysiu ! wygrzebałaś same rarytasy -to jest bogate w wartościowe gadżety ATC -nie byle jakie -ważne,że przyszła na nie pora :) pozdrówka!

  OdpowiedzUsuń
 8. Bogatą masz ta szufladę. tyle cudowności wygrzebałaś i małe cudeńko wyszło.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...