środa, 31 lipca 2013

Out of darkness i laptop


    Jest kilka rzeczy, którymi chcę się pochwalić. Zastanawiam się od czego zacząć, podobno najlepiej od początku, ale odrobinę poprzestawiam chronologię.
    Dziś o dwóch niespodziankach, które doprowadziły mnie aż do łez.... szczęścia.
    
    O ażurowej chuście z moheru lub z dodatkiem jedwabnej przędzy marzyłam od dawna, od kiedy Basia przyniosła swoją pierwszą na spotkanie, a potem zobaczyłam chustę  Jolci  z koralikami i już nie mogłam o nich zapomnieć. Nie tylko o tym marzyłam, ale ciągle gadałam, gadałam.... aż Małgosia chyba miała dość, bo zaproponowała, że mi taką zrobi ;)))  Wzór, włóczkę, koraliki  uzgodniłyśmy, ale nie spodziewałam się, że to będzie prezent. Miałam przepiękną kreację na ślub chrześniaczki, właściwie to co było pod spodem nie miało znaczenia.   Szal out of darkness, włóczka alpaca lace Drops czarna, koraliki Toho 8/0 Silver-Lined Crystal- takie same ( tylko większe) jakich użyłam do biżuterii.  Przy tym drugim zdjęciu automatycznie włączył mi się flesz i stąd przekłamanie kolorystyczne.    Szal jest półokrągły, długi, sięga mi do kolan, a niska nie jestem.

 
    

    Jest bardzo delikatny, ale w chłodny wieczór spełnił swoją rolę.
  Aha... wykonałam test z obrączką, przeciągnęłam go bez problemu przez swoją, małą, razem z koralikami.


    To najpiękniejsza rzecz w mojej szafie. Małgosiu, dzięki, nigdy Ci tego nie zapomnę :)))

  
    Chyba dzień czy dwa potem, pewna moja koleżanka zapytała czy może do mnie wpaść na chwilkę. Spodziewałam się problemów robótkowych, w których mogłabym pomóc, ale się myliłam. Bardzo myliłam.
                       Zostałam obdarowana laptopem! 
     Zaskoczona byłam nie tylko ja, Rafał zaniemówił. Teraz mam własny laptopik, stoi pod ręką, w kuchni, mogę w każdej chwili z niego skorzystać, już nie ma kolejek do komputera;) Mam nadzieję, że nie odbije się to na jakości obiadów ;)
      Muszę się jeszcze do niego przeprowadzić z blaszaka i zainstalować potrzebne mi narzędzia, tzn. takie, z których potrafię korzystać.
     Ściągnęłam już sobie taki jeden serial, na który miałam ochotę po przeczytaniu książek i namiętnie oglądam przed snem, nawet w łóżku.

    Kto mnie obdarował laptopem ? Niech sama się przyzna, jeśli ma ochotę. Dziękuję Ci bardzo, bardzo.

  

    Z bardzo pozytywnych wydarzeń są jeszcze te dotyczące moich synów- Rafał jest już inżynierem, co prawda spóźnił się na studia magisterskie i zacznie dopiero w semestrze zimowym, ale ma już pierwszą pracę i nabiera doświadczenia.

    Maciejek nieźle zadał maturę i jest już teoretycznie studentem, co prawda nie na wymarzonej uczelni, ale  sytuacja nie pozwoliła na wyjazd poza Białystok, zobaczymy.... może za rok.


11 komentarzy:

 1. Cudnie, cieszę się, że docierają do Ciebie różne radosne "promyczki".

  OdpowiedzUsuń
 2. Cudnie mieć takich przyjaciół - prezenty rewelacyjne, a zwłaszcza chusta. Gratuluję zdolnych synków i powodzenia na studiach im życzę. Podczytuję od dawna, a z bloga hardangerowego korzystam namiętnie. Pozdrawiam, Agnieszka

  OdpowiedzUsuń
 3. Ale super! :-DD Cieszę się jak nie wiem razem z Tobą! Pochmurne dni nie trwają wiecznie :-)
  Dobrze jest wiedzieć, że ma się przyjaciół :-)

  Gratulacje dla obu synów :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Prześliczna .......nic więcej nie powiem. Cieszę się, że sprawia Ci tyle radości,.. a i prezent... to jest COŚ. Pozdrawiam serdecznie. Ewa

  OdpowiedzUsuń
 5. Ach, nie ma to jak baardzo udane prezenty :)) Tylko się cieszyć :))

  OdpowiedzUsuń
 6. Krzysiu !!! Cieszę się razem z Tobą - dobro wraca.
  Szal cudny, prezent wspaniały - wszystko z serca darowane.
  Gratulacje dla synów.
  Ściskam Cię mocno i życzę, jak najwięcej takich radosnych momentów.

  OdpowiedzUsuń
 7. Cudne prezenty :-) Chusta prześliczna - idealna :-) Kocham czarny kolor, a z koralikami jest po prostu nieziemska...
  Laptop - wspaniały przyjaciel każdej kobiety :-)
  Gratuluję Twoim synom.
  Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 8. Wspaniałe prezenty i same dobre wieści! Cieszę się razem z Tobą: z chusty mglistej jak sen, laptoka ale najbardziej chyba jednak z Chłopaków! Że nie rezygnują z marzeń i robią wszystko żeby wykształcić się. Trzymam kciuki za Was, za nich. Buziaki!

  OdpowiedzUsuń
 9. Wspaniałe prezenty! Zawsze wiedziałam, że jesteś wyjątkową osobą i jak widać nie jestem odosobniona w tej opinii!!!
  Gratulacje dla synów!
  Pozdrawiam i ściskam cieplutko!!!

  OdpowiedzUsuń
 10. Troszkę czuję się wywołana do tablicy, bardzo się cieszę, że Ci się podoba, ale wiesz,że to rewanż. Osoby czytające Twojego bloga bardzo trafnie zauważają, że "bez przyczyny nie ma skutku", jesteś wyjątkową osobą. Przekaż gratulacje swoim chłopakom.

  OdpowiedzUsuń
 11. Jesteś tego warta - bezdyskusyjnie.
  Pozdrawiam serdecznie
  Agata

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...