niedziela, 4 sierpnia 2013

Ślubne pudła, kartki, tagi


   Te już były, przede mną jeszcze sporo do wykonania. Tegoroczne lato wyjątkowo obfituje w śluby w rodzinie i wśród znajomych. 


   Tag na opakowanie z winem Agacie i Filipowi wykonałam w ostatniej chwili, nocą tuż przed ślubem. Kartki obiecanej rodzicom Leosia już nie zdążyłam, bo poduszeczki miały pierwszeństwo.


  
   Niezupełnie to miałam na myśli, ale warunki wybitnie nie sprzyjały ;) Uratowały mnie kwiatki, które dostałam w trakcie  wymianek ATC. Przepraszam, że nie pamiętam od kogo je dostałam,  postaram się sobie przypomnieć, ale bardzo za nie dziękuję :)

   Kartka kopertówka zamówiona przez siostrę na ślub mojej chrześniaczki Martyny z Piotrem, spodobała się w rodzinie, bo proszą o taką samą na kolejne wesela.


  Karteczka była w pudełku, kiedyś już podobną robiłam tylko w innej kolorystyce.


   
   Sobie przygotowałam exploding box w kolorach wybranych przez Martynę jako dodatek do ślubnej bieli.


   
  Miała takie buty, koraliki w biżuterii ( w poduszce i na pudle użyłam identycznych), wiązankę, choć początkowo nie podobał mi się ten kolor w wersji ślubnej to nie wyglądało to źle :)))


5 komentarzy:

 1. Karteczki piękne!!! Nic dziwnego, że się podobały!!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Kartki świetne, ale ten exploding box rewelka - piękne kolory.

  OdpowiedzUsuń
 3. Cudności, może masz jeszcze jakieś na zbyciu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Małgosiu, u mnie proces produkcji jeszcze się nie zakończył, bo tegoroczne lato naprawdę wyjątkowo obfituje w śluby w najbliższym otoczeniu, więc proszę o sugestie: co Ci się podoba, w jakich kolorach. Kiedy się robi pięć to szósta powstanie mimochodem ;)

   Usuń
 4. I kartki i pudełka są piękne i takie delikatne w odbiorze. Super!

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...