czwartek, 18 czerwca 2009

Taki drobiazg

Tydzień temu wybrałam się na odrobinę rozpusty :) do Wedla, towarzystwo doborowe, czekolada pyszna, czas płynął miło i szybko. Poplotkowałyśmy, wymieniłyśmy się zakupami, tzn. Madziula odebrała zamówienie z sewandso od Arkadii i czółenka ode mnie, wtedy dowiedziałam się, że ja też coś dostanę. Taki drobiazg.
Kiedyś , gdy dużo rozmawiałyśmy o wzorach Laury Perin, Arkadia coś tam podejrzała, poczytała i korzystając z okazji, że ktoś jej bliski wybierał się z USA do Polski,
poprosiła o kupienie jakiegoś wzorku. Tej miłej osobie nie sprawiło to kłopotu, kupiła więc taki drobiazg i przywiozła do kraju. Arkadia obdarowała mnie tymi wzorkami, jakby nawet lekko zakłopotana, że osoba kupująca się nie zna. Przyznam, że nie podziękowałam jak należy, najzwyczajniej nie mogłam uwierzyć, że ktoś zadał sobie tyle trudu , żeby sprawić mi przyjemność, ogromną przyjemność.

Aniu, nadal jestem w szoku, bardzo, bardzo Ci dziękuję za
taki drobiazg.

Jestem posiadaczką oryginalnych wzorów Laury Perin, Lilka pewnie mi zazdrości, ale ja się podzielę. Właśnie dlatego dopiero wczoraj wieczorem je odebrałam, mam je też w wersji elektronicznej:)))

Dokładnie przeczytałam wszystkie instrukcje, nie wszystko ze zrozumieniem, bo ja tylko podstawy angielskiego znam. Zaskoczyło mnie jednak jak w tematach robótkowych przyswoiłam ostatnio ten język;)

Chyba zacznę od Pineapple Quilt, tzn. zacznę od napełnienia skarbonki na odpowiednie zakupy, chciałabym użyć takich materiałów jakie zaleca autorka.

14 komentarzy:

 1. Krzysiu, ja Ci nie zazdroszczę, bo ja już z tej zazdrości umarłam.... skręciło mnie i odebrało możliwość oddychania.

  A tak serio, to podziel się, podziel, bardzo pięknie proszę :-))

  I chyba też skarbonkę w końcu sobie sprawię i będę tam wrzucać drobne. Właściwie, t ja już coś takiego mam, mam 68 złotych w takich dwójkach innych niż te często spotykane, Młody uzbierał a potem spłacił nimi jakiś dług. Wciąż zapominam je wydać, to może niech już będą takim zaczątkiem :-)

  Ciekawe, czy te wzory można kupić poza USA?

  OdpowiedzUsuń
 2. Chyba będziesz musiała mnie zablokować jakoś, bo ja będę tu pisać za każdym razem, jak mi się coś przypomni. Mnie się Jewel ox podoba niesamowicie.... ja bym zaczęła od niego....

  OdpowiedzUsuń
 3. Lilka, schematy później wrzucę do Laury, a z dwójkami to sprawdź, bo sie może okazać, ze masz dużo więcej, niektóre chodzą nawet po kilkaset złotych, zbieramy je. Tylko czy warto ich się pozbywać ???

  OdpowiedzUsuń
 4. Te dwójki to tak luzem do pudełka są wrzucane, nie są w stanie idealnym, a numizmatycy mają hopla (rozumiem tego ich hopla, w końcu ja też swojego mam), muszą być gładziutkie bez jakichkolwiek zadrapań czy zarysowań. Ale sprawdzę, tylko nie bardzo wiem, gdzie.

  OdpowiedzUsuń
 5. Lilka, najłatwiej na allegro ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Krzysiu, to ja Ci dziękuję za aniołka! A co do wzorków to jest mi bardzo miło, że Ci się podobają, że być może je wyszyjesz i w ogóle. Cieszę się, że mogłam zrobić Ci niespodziankę, ja uwielbiam dawać prezenty :)) Serdecznie pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 7. A ja starałam się powstrzymać od zazdrości, ale te wzory są zbyt piękne! Czekam z niecierpliwością na rozpoczęcie prac:))
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 8. Nie wiem czy dotrwam do kupienia oryginalnych materiałów, raczej ciężko będzie... Normalnie mnie skręca...

  OdpowiedzUsuń
 9. Krzysiu, niesamowita sprawa!!!! Wzory są piękne!!!! Ja się naoglądałam u Lilki, i szczerze sie przyznam że ogromnie mnie korci ale boję się że sobie z nimi nie poradzę :(
  Jeśli chodzi o oryginalne materiały - ja planuję zakupy zagranicą, na razie wydaje mi się że 123stitch, bo tam maja materiał który mi potrzebny, ale tak jak i Ty zbieram kasę :) Możemy się wspólnie namówić, wtedy koszty przesyłki nam się rozłożą.
  Czy te wzory to ja też bym mogła? :)

  pzdr
  yenn

  OdpowiedzUsuń
 10. Krzysiu, ten sklep to abcstitch, sorry za wprowadzenie w błąd :( Zobacz czy tam są rzeczy potrzebne do tych wzorów.

  pzdr
  yenn

  OdpowiedzUsuń
 11. Czy ja też dostane te śliczne wzory? Proszę pięknie!
  Jeśli mój dobry mąż pojedzie do USA dostanie na kartce wypisane wzory do kupienia i też się podzielę, obiecuję!

  OdpowiedzUsuń
 12. Wzory postaram się umieścić w takim miejscu, gdzie możliwy będzie dostęp, wczoraj próbowałam wysłać do Yenulki na skrzynkę, ale zawróciło :(

  Potem se obejrzę ten sklep, na sewandso mają chyba wszystko co potrzebne, ale ja potrzebuję sporo czasu na zebranie pieniędzy.

  OdpowiedzUsuń
 13. Krzysiu, na yenulka@gmail.com ?

  Nie wiem czemu wróciło, tam duże rzeczy "wchodzą".

  Jeśli chodzi o sklep, niestety na sewandso nie mają tej tkaniny której szukam, ale mają inne rzeczy na które poluję, więc nadal może się zmówimy:)
  Ja myślę że gdzieś na jesieni bym zamawiała.

  pzdr
  yenn

  OdpowiedzUsuń
 14. "Lilka, schematy później wrzucę do Laury,"

  a gdzie to jest? może stamtąd ściągnę?

  pzdr
  yenn

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...