czwartek, 27 lutego 2014

Kula Nebula i super babeczka

  
   Święta, Nowy Rok, Walentynki,  tłusty czwartek. Przyznaję, że te dni minęły prawie niezauważalnie, ale zrobiło się cieplej na dworze, zakwitły przebiśniegi, rano budzą mnie sikorki, już chyba czas wygrzebać się spod koców ;).

   Nie zapadłam w sen zimowy, ale bardzo zwolniłam. Tak całkiem leniuchować nie dało się, koleżanki nie pozwoliły, ciągle coś wymyślają  i mnie namawiają do złego ;))) 
Mam więc kilka niedokończonych  koralikowych projektów, dwa SALowe kwadraciki kołderkowe, prawie już, już do oddania Chadze, kilka kartek częściowo poskładanych... i jeszcze coś, ale tego zdradzić na razie nie mogę.

Dokończyć udało mi się:
-  sznur z 20 koralików na specjalne życzenie koleżanki Ani wg. wzoru Jolinki, niestety foty nie mam, ale sobie robię taki sam, więc pewnie się kiedyś  pochwalę, mam już 5/7,
- opleść kulę Nebulę Basi,
- dorobić do niej pierścionek, myślałam o nim od bardzo, bardzo dawna, ale zmobilizowała mnie dopiero zazdrość, patrz pierścionki Naili ;),
- błyskawiczną kartkę z babeczką na prośbę Madziuli.

   Basia kulę i pierścionek zabrała, mam nadzieję, że się spodobało, bo ja jestem zadowolona z doboru koralików, dobierałyśmy je razem, ale to nie moje kolory, tym bardziej jestem zadowolona, że jestem zadowolona.
   Przez chwilę byłam w posiadaniu trzech kul, jedna leży zapomniana przez pewną znajomą ;)    Kartka dla młodej osoby, pożądany styl pin-up, ale większość dostępnych zdjęć nadaje się raczej na męskie kartki, dlatego ze stylu pozostał tylko papier w grochy i etykieta z tyłu. Na szczęście młoda osoba lubi eksperymenty kuchenne.


  Dziękuję za pamięć, za wpisy tu na blogu, za maile, życzenia. Przeczytałam wszystkie, wiele dla mnie znaczyły,  nie odpowiedziałam.... przepraszam.


10 komentarzy:

 1. Krysiu wszystkie kule są piękne, mi ta z niebieskimi dodatkami też strasznie się podoba, lubię takie klimaty ;) ...karteczka jak zawsze śliczna, nasz dryg do takich rzeczy, tworzysz niepowtarzalne kartki, już niejednokrotnie podziwiałam Twoją twórczość :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Krzysiu !!! Najważniejsze, że koleżanki czuwają i wiosenna pogoda również pomogła w przebudzeniu. Bardzo się cieszę, że się odezwałaś.
  Kule pięknie oprawione, pierścionek ciekawy.
  Bardzo apetyczna babeczka na kartce.
  Pozdrawiam serdecznie i ściskam mocno.

  Ps. Może na spotkanie się wybierzesz w kwietniu ?

  OdpowiedzUsuń
 3. Basiową kulę widziałam wczoraj na żywo. Jest PRZE-PIĘK-NA!!!

  OdpowiedzUsuń
 4. O tak! Moja kula jest przecudna! A pierścionek prześliczny! Mam cudowna biżuterie i nie zawaham się jej nosić !!!! Krzysiu - dziękuję Ci BARDZO :-*

  OdpowiedzUsuń
 5. Zawsze mówiłam, że jesteś niesamowicie zdolna!!! Kule zrobiłaś rewelacyjne!!!
  A co do sprowadzania na złą drogę, to czekam na Ciebie w sobotę!!! :)

  OdpowiedzUsuń
 6. no właśnie zdolniacha na maksa i nie wierzcie Jej że leniuchowała - to raczej niemożliwe w przypadku Krzysi :)
  Kulę chcę na żywo zobaczyć Basiu :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Fajnie jest mieć takie koleżanki :-)))

  OdpowiedzUsuń
 8. Krzysiu, jesteś wszechstronnie uzdolniona, do czego się zabierzesz - wychodzi Ci przepięknie :) Pozdrawiam Cię serdecznie i dziękuję za wspaniały komentarz na moim blogu:)

  OdpowiedzUsuń
 9. Rozmawiałam dzisiaj z Basią telefonicznie i zgadnijcie czym się pochwaliła?
  No oczywiście skarbami od Krzysi. Na zdjęciach wyglądają przepięknie, a w realu pewnie jeszcze piękniej. Mam nadzieję, że zobaczę. Kapitalny pomysł fajne koloryi świetne wykonanie. Bardzo się cieszę, że właśnie Was poznaję. SuperDziewczyny :)
  Pozdrawiam i do zobaczenia. Ewa

  OdpowiedzUsuń
 10. Ale piękna kartka! I kule! I w ogóle :) Fajnie, żeś z nami zwariowała :D

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...