piątek, 11 czerwca 2010

Jeszcze nie czas na winogrona


    Na tamborku wszystko jest jednak możliwe ;) Mam w swoich zbiorach trochę starych wzorów, wg. mnie to zawsze atrakcyjna klasyka xxx, a wśród nich jest kilka, które kiedyś na pewno wyhaftuję, kiedyś.... 
    Mimo upływu lat nie słabnie moja miłość do winogronowo- winnych motywów, właśnie udało mi się zdobyć schematy do pewnej serii Janlynn, które już dawno wypatrzyłam i zapisałam zdjęcia. Dzięki Marcie przypomniałam, że miałam o nie popytać i udało się !

    W tej chwili robię, w bardzo przyśpieszonym tempie, dwa nieduże hafty na prezenty, są to z tych co to kiedyś sobie, teraz jednak już pewna nie jestem czy zrobię je kiedyś jeszcze raz ?..... może, bo bardzo mi się podobają.


    Zgaduj zgaduli nie będzie, już pokazuję kolejną odsłonę to seria DMC - Chateau Michel i Chianti. Nie haftuję też symultanicznie, jeden już skończony.


    Haftuję na lnie obrazkowym 30 ct kość słoniowa dwoma nitkami muliny DMC. Nie wiem czy zdążę na czas, bardzo krótki mój tegoroczny czerwiec i obfitujący w różne dodatkowe, niespodziewane, zajmujące czas i ręce wydarzenia, ale zbyt mało atrakcyjne, żeby o nich pisać. A teraz idę podlać krzaczki pod płotem, bo co za przewrotność natury, w trakcie wielkich powodzi u nas susza okrutna. 


6 komentarzy:

 1. Bardzo ładne te obrazki! Super materiał, taki delikatny...

  OdpowiedzUsuń
 2. Krysia- przepięknie to wychodzi na lnie, poczułam się nawet nieco bardziej zdopingowana do robótkowego powrotu pełną parą ;)))

  Choć przyznam, że tło obrazka wygląda równie kusząco - a już na pewno apetycznie...

  OdpowiedzUsuń
 3. ale Ty kochana masz tempo - ufff tak z rozpędu to i te podkładki trzaśniesz :)

  OdpowiedzUsuń
 4. te winogrona wygladaja jaby byly przyklejone :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Podziwiam za winogronka. wiem ile trzeba się nadziubać

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...